Ansatte

Våre ansatte er de viktigste vi har, og vi viser gjerne frem våre lokaler. Vi ønsker gjerne å snakke med deg, enten over mail, telefon eller ansikt til ansikt.

daglig leder rolf

Rolf Schjølberg

Daglig leder

rolf@rorosprodukter.no

Mobil: +47 951 46 245

salgssjef stig frode

Stig Frode Berge

Salgssjef

sfb@rorosprodukter.no

Mobil: +47 911 68 002

markedsansvarlig may kristin

May Kristin Knutsen

Markedsansvarlig

may.kristin.knutsen@rorosprodukter.no

Mobil: +47 404 04 269

kundeservice kristin

Kristin Sandkjernan

Kundeservice/salg

kristin@rorosprodukter.no

Mobil: +47 976 93 303

økonomi haldis

Haldis Stenvold

Økonomi/ kundeservice

haldis@rorosprodukter.no

Mobil: +47 454 41 251

teamleder lakk og montering joakim

Joakim Strid

Produksjonsleder

joakim@rorosprodukter.no

Mobil: +47 454 64 007

teamleder plate og deletilvirkning Kurt Ove

Kurt Ove Holden

Teamleder plate- og deletilvirkning

kurt.ove@rorosprodukter.no

Mobil: +47 913 39 47

digital markedsfører eli marie

Eli Marie Jensen

Digital markedsfører

eli-marie.jensen@rorosprodukter.no

Mobil: +47 924 04 047

ansattbilde av andrea gjelsten mortensen

Andrea Gjelsten Mortensen

Teknisk tegner

andrea.mortensen@rorosprodukter.no

Mobil: +47 979 42 355

ansattbilde jan ove modell

Jan Ove Modell

Tegning og teknisk

jan.modell@rorosprodukter.no

Mobil: +47 905 42 973

anonym person. grafikk

Er dette deg?

Vi er alltid interessert i å komme i kontakt med deg som ønsker å bidra til en mer bærekraftig hverdag.

Les mer om våre stillinger